Екскурсія в суд напередодні професійного свята

15 Грудня, 2022

Студенти 2 курсу Рівненського інституту КУП НАН України 14 грудня 2022 року відвідали Рівненський міський суд та були присутніми у відкритому судовому засіданні під головуванням голови суду, к.ю.н. Петра ДЕНИСЮКА. Здобувачі вищої освіти пересвідчилися, що отримані у стінах Alma mater теоретичні знання, досконале вивчення законодавства сприятимуть їх майбутньому професійному зростанню та фаховій роботі, зокрема у разі обіймання посади слідчого, судді чи представленні інтересів клієнта у ролі адвоката. Студенти привітали суддю та секретаря судових засідань з професійним святом. Після відвідування суду у студентів поглибився інтерес щодо ймовірності працевлаштування в установах судової гілки влади.

880.jpg

871.jpg

Захід відбувся з ініціативи та у супроводі завідувача кафедри спеціальних юридичних дисциплін РІ КУП НАН України, к.і.н., доцента Оксани ЯКИМЧУК.
   Адміністрація Рівненського інституту КУП НАН України висловлює подяку голові Рівненського міського суду Рівненської області Петру ДЕНИСЮКУ за активну участь у заходах, які організовує освітній заклад, та сподівається на подальшу співпрацю.