ЕКСКУРСІЯ СТУДЕНТІВ РІ КУП НАН УКРАЇНИ ДО НАЙБІЛЬШОЇ КНИГОЗБІРНІ

8 Грудня, 2023

Український інститут книги 1 грудня оголосив програму заходів третього щорічного Національного тижня читання. Акція триває з 4 по 10 грудня в різних містах України, а її мета – в передріздвяний час об’єднуватися навколо читання, ділитися своїми персональними читацькими рейтингами, обговорювати прочитане, підтримувати українську книжку, надто в такий темний і крихкий час для нашої країни, її культури зокрема.

Долучаючись до акції, студенти першого та другого курсів Рівненського інституту Київського університету права НАН України вирішили відвідати Рівненську обласну універсальну наукову бібліотеку аби познайомитись з її послугами, структурою, книжковим фондом, веб-ресурсами тощо. До слова, саме ця книгозбірня впродовж багатьох років є нашим надійним партнером у вихованні та інформаційній підтримці студентської молоді.

????Екскурсію провела провідний бібліотекар відділу абонементу Наталія ВОЙТОВИЧ, яка розповіла про форми та методи роботи кожного структурного підрозділу, наголосила на новітніх технологіях, що застосовуються в роботі сучасних пунктів бібліотечного обслуговування, ознайомила з різноманітними проектами бібліотеки: екскурсії, квести, майстер-класи та ін., з гордістю відзначила наявність у їх фондах найновішої художньої літератури, літератури з психології тощо. Також пані Наталія повідомила, що цьогоріч на Щорічній конференції Української бібліотечної асоціації РОУНБ було присвоєне почесне звання «Бібліотека року 2023» за комплекс проєктів «Промоція читання».

Відзначивши надзвичайно активну участь студентів і викладачів РІ КУП НАНУ в проведенні масових заходів їхньої бібліотеки, працівники книгозбірні запевнили в своєчасному виконанні будь – яких інформаційних запитів наших студентів та індивідуальному підході до кожного з них.

????Наостанок всім першокурсникам були роздані читацькі квитки, які забезпечуватимуть їм право користування послугами всіх структурних підрозділів РОДБ. До слова, зважаючи на багаторічну співпрацю, запис до бібліотеки для наших студентів було проведено безкоштовно.