Фестиваль Docudays UA презентував фільм про права людини в Рівненському інституті КУП НАНУ

17 Грудня, 2019

У Рівненському інституті КУП НАНУ в рамках проведення Тижня права відбувся показ документального фільму українського режисера Дмитра Тяжлова “Без статусу. Україна”. Тетяна Кушнірук, координаторка фестивалю у передмові зазначила:
      – Це фільм про людей, які тікали від політичних переслідувань в своїх країнах і приїхали в Україну. Власне, тут зосереджена увага на двох історіях,  які розвиваються в реальному часі. Перша історія – це історія громадського активіста з Росії. Він в Україні вже 4 роки, а друга історія – це історія журналістки з Киргизстану – Нурхан. Вона зі своїми 3-ма дітьми приїхала в Україну.

dsc_7741.jpg

dsc_7745.jpg

dsc_7746.jpg

dsc_7749.jpg
____1_1.png
dsc_7752.jpg

Після перегляду фільму у конференц-залі РІ КУП НАНУ відбулась жвава дискусія, щодо його змісту та головних героїв.
      Організатором 16-го Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA є Рівненська обласна громадська організація «Комітет виборців України». Під час фестивалю на Рівненщині було продемонстровано 8 кінострічок українських та закордонних режисерів. Docudays UA – єдиний в Україні міжнародний фестиваль документального кіно про права людини. Він є частиною міжнародної кіномережі з прав людини.
        Представники кафедр загальнотеоретичних правових дисциплін Олена Матвійчук та спеціальних правових дисциплін Оксана Якимчук запросили організаторів фестивалю у 2020 році відвідати з новими стрічками навчальний заклад.