Голова Рівненської обласної державної адміністрації Василь Берташ зустрівся з представниками студентського самоврядування.

21 Листопада, 2012

Напередодні  Міжнародного дня студента  Голова Рівненської обласної зустрівся з найактивнішими студентами Рівненської області. РІ КУП НАНУ представляла Наталія Корнійчук – екс-президент студентського парламенту.

Під час зустрічі  студенти  отримали можливість не тільки висловити своє бачення молодіжної політики, а й запропонувати шляхи вирішення наболілих  проблем. В центрі уваги  було  створення соціальних програм з метою забезпечення випускників ВНЗ роботою та надання їм житла, розвиток спорту, тощо. Ця зустріч додала студентам певності у їх творчих ініціативах.

Інспектор з виховної та методичної роботи
Сумченко Н.М.