Голова Рівненської ОДА Василь Берташ гарантував студентам свою підтримку

12 Листопада, 2013

Студенти Рівненщини, в тому числі і РІ КУП НАНУ,  розповіли голові обласної державної адміністрації про власні проекти. Зустріч Василя Берташа з лідерами студентських організацій області відбулася вже вдруге. Цього року формат зустрічі дещо змінився – вона відбулася за чашкою чаю.
     Студенти запропонували створити в області інвестиційний Фонд підтримки молодіжного бізнесу «Рівненщина», який допоможе молодим людям реалізувати власні бізнесові ідеї. Так само була озвучена пропозиція провести  акцію “День з керівниками області” та дозволити проходження практики на базі облдержадміністрації, зокрема її структурних підрозділів.

Василь Берташ запевнив, що складе список підприємців, які зможуть вкласти гроші в проекти, запропоновані студентами, та підтримає всі їх креативні ідеї.
     РІ КУП НАНУ на зустрічі представив голова студентського самоврядування Андрій Токарчук.