ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ ДЛЯ ПРАВНИКІВ УЖГОРОДСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

11 Жовтня, 2023

👩‍🎓Це ще один вид інноваційного підходу до викладання в умовах дистанційного навчання. 10 жовтня 2023 року, на запрошення професора кафедри теорії та історії держави і права юридичного факультету Ужгородського національного університету, доктора юридичних наук Юрія Козара, відкриту  лекцію для студентів другого магістерського рівня вищої освіти, спеціальності 081 «Право» провів завідувач кафедри спеціальних юридичних дисциплін Рівненського інституту Київського університету права НАН України, кандидат юридичних наук, доцент Віктор Ткачук.

q11.jpg

✅Оголошена тема зустрічі «Актуальні проблеми вирішення мети кримінальних покарань: теоретико-прикладні аспекти» викликала значне зацікавлення студентської аудиторії.  Лектор зумів належним чином розставити акценти своєї розповіді, обравши її відправною точкою особу потерпілого від злочину, що свідчить про неординарність вирішення поставленої проблематики. Акцентуючи увагу на питаннях ефективності кримінальних покарань у вітчизняній кримінально-правовій науці, Віктор Ткачук вказав на необхідність трактувати кару не як самоціль кримінального провадження, а як важливий засіб реалізації мети кримінальних покарань.
✅Логічний, послідовний, доступний матеріал лекції, її аргументований виклад дозволили студентам зробити належні висновки і значно розширити простір своєї фахової компетентності.
✅По завершенню зустрічі директор інституту Іван Вєтров подякував організаторам і висловив сподівання щодо продовження подібних дружніх заходів між вишами.