Інноваційна онлайн-система – прогресивне навчання

31 Січня, 2023

Ректор Київського університету права НАН України Юрій Бошицький та директор Рівненського інституту Іван Вєтров  обговорювали новітні онлайн-інструменти дистанційного навчання із директором компанії «ГРАНД» (itosvita.com ) Борисом Петрушиним.

gr1.jpg
gr2.jpg

gr_3.jpg

Колектив ГРАНД має унікальні авторські розробки, з якими навчання максимально наближене до здобувача, для кожного з яких виділений персональний комп‘ютер, до якого він підключений дистанційно – що навіть не потребує безпосередньої присутності за робочим місцем. Здобувачу потрібно лише доступ до інтернету, а хмарне середовище йому доступне будь-звідки (при цьому пристрій доступу не потребує встановлення навчального програмного забезпечення – про це вже подбала компанія). Досить різновікова категорія, від школярів до студентів, і дорослих, мають можливістьвивчати всі основні напрями ІТ-освіти: дизайн, 3D графіка, програмуванння, мережі,  кіберзахист, відеопродакшн та інше.
   На іноваційній онлайн системі, яка розроблена спеціально для вивчення ІТ, навчаються студенти не тільки з України, а й з 36 країн Європи та Світу.
   Під час зустрічі обмінялися досвідом щодо залучення абітурієнтів, обговорили сучасні підходи цифрового маркетингу,
енергонезалежних систем для проведення онлайн навчання.
   Інноваційна онлайн-система компанії «ГРАНД» – це хороша ідея для упровадження державним сектором освіти в Україні.