ХІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми правотворення в сучасній Україні» репрезентувала науковий доробок майбутніх юристів

4 Травня, 2023

Конференція актуалізувала ідею  зближення юридичної освіти і фундаментальних теоретичних досліджень у галузі права, що становить унікальність  КУП НАНУ як  закладу  вищої юридичної освіти, структурним підрозділом якого є Рівненський інститут. Прикметно, що сфера наукової діяльності є однією з прерогатив  роботи студентського парламенту,  яка знаходить всебічну підтримку  ректора Юрія Бошицького.

n1.jpg

2n.jpg

3n.jpg

4n.jpg

Учасників наукового форуму  об’єднала  спільна  мета  –  окреслити шляхи побудови розвиненої правової демократичної держави у сучасному європейському співтоваристві у контексті складних процесів трансформації суспільно-політичного життя, демократичних змін у різноманітних сферах державного регулювання в умовах воєнного стану.  У своїх виступах студенти переконливо довели потребу  переосмислення багатьох реалій сучасної правничої дійсності, у контексті якої  – обговорення класичних і сучасних науково-правових теорій, перспективи подальшого розвитку сучасної правової науки, використання наукових підходів у правотворчості та правозастосуванні, аналіз юридичної доктрини розвитку законодавства і правової  практики.

5n.jpg

6n.jpg

7n.jpg

9n.jpg

Яскравою сторінкою  цього наукового форуму стали виступи Катерини Степанець,  Дар’ї  Сидорової, Василини Василевської,  Катерини Сидорчук,  Вікторії Сиротинської, Вікторії Шмавгонець,  Кароліни Ковалик,  Анни Демчук,  Аліни Галузи, Владислави Стецюк, Марії Івашинюти, Іванни Ярошик, Анастасії Пономаренко, Ірини Мельник,  Тетяни Мельник,  Вікторії Мацегон, Дарії  Купчинської, Анни Авдимирець, Олени Камінської та ін. Участь у конференції  – це не тільки збагачення науковим досвідом, а й надійний шлях до професійного самоствердження.