Художня література у подарунок бібліотеці Рівненського інстиуту Київського університету права НАН України

6 Лютого, 2012

Книга – надійний та вірний супутник майбутнього юриста, тому одним із напрямків роботи бібліотеки Рівненського інституту Київського університету права НАН України є знайомство студентів з перлинами художньої літератури.                    На початку навчального року з ініціативи ректора, професора, Заслуженого юриста України Бошицького Юрія Ладиславовича був створений читальний зал художньої літератури, який цими днями  поповнився більше, ніж на 220 примірників. Такий дарунок надійшов від Рівненської обласної юнацької бібліотеки, з якою бібліотека РІ КУП НАНУ давно і плідно співпрацює.

За словами заступника директора Мартинюк Л.І. наші студенти завжди вирізнялись активністю у відвідуванні тематичних заходів бібліотеки, її колег приємно вражає ерудованість та прагнення до знань студентів РІ КУП НАНУ.      Тому не дивно, що саме нашому навчальному закладу були передані книги. Завідувач бібліотеки РІ КУП НАНУ Сіончук О.П., дякуючи колегам, відмітила їхній вагомий  внесок в естетичний розвиток студента –  юриста, та окреслила план спільних заходів на найближчий час.