Книжкова виставка у бібліотеці РІ КУП НАНУ «Феномен історизму в творах Т.Г.Шевченка»

9 Березня, 2023

Рівненський інститут Київського університету права Національної академії наук України, Рівненська обласна організація Національної спілки письменників України, Рівненське обласне об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка стали організаторами   круглого столу «Державотворча концепція в поезії Тараса Шевченка», приуроченого 209 річниці від дня народження.

32.jpg

33.jpg

В рамках його проведення бібліотека РІ КУП НАНУ організувала книжкову виставку «Феномен історизму в творах Т.Г. Шевченка» , видання якої розкривають творчий та життєвий шлях Кобзаря, його спадок як письменника, художника, мислителя і борця за волю України. Окрім того, виставка репрезентує літературо- та мовознавчі, мистецькознавчі дослідження, документальну спадщину видатних науковців у галузі шевченкознавства.
    Ознайомитися з матеріалами виставки можна у конференц-залі інституту.