КНИЖКОВА ВИСТАВКА В РАМКАХ ПРОВЕДЕННЯ ЦИКЛУ ЗАХОДІВ ДО ДНЯ ЮРИСТА

4 Жовтня, 2023

Щорічно 8 жовтня традиційно відзначається професійне свято всіх служителів Закону – День юриста в Україні. Згідно з історичними джерелами, саме у жовтні 1016 року відбулась битва між Ярославом Мудрим та Святополком, після якої князь Ярослав написав перші 18 статей нинішньої редакції «Руської Правди». Ці статті – перша пам’ятка правової думки на території Київської Русі і в літописах відома під назвою «Правда Ярослава». Число ж «8», розуміючи неможливість встановити точну дату роботи над «Руською Правдою», дослідники взяли умовно, склавши цифри у році створення цієї пам’ятки звичаєвого права нашої держави.

01.jpg

02.jpg

03.jpg

День юриста – найбільш універсальне з багатьох професійних свят, адже об’єднує багато галузей юриспруденції. Саме тому на книжковій виставці «Юрист у забезпеченні Верховенства права: український та зарубіжний досвід», підготовленій бібліотекою Рівненського інституту КУП НАНУ, репрезентовані матеріали про діяльність адвокатів, суддів, прокурорів, нотаріусів, судмедекспертів, слідчих; розміщені довідкові та енциклопедичні видання правового спрямування; знайшли своє місце і документи про інтеграцію українського та європейського сучасного законодавства та судочинства.
Виставка розміщена в конференц залі  (ауд. 321).
Запрошуємо до перегляду всіх бажаючих.