Колектив КУП НАН України вітає викладачів кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін з опублікуванням нового науково-практичного посібника

22 Жовтня, 2024

Колектив Київського університету права Національної академії наук України, кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін університету вітає завідувачку кафедри, докторку юридичних наук, професорку, заслужену юристку України Фурсу Світлану Ярославівну та кандидата юридичних наук, професора Фурсу Євгена Івановича із опублікуванням нового науково-практичного посібника “Адвокат в нотаріальному процесі” (Одесса, Видавництво «Юридика», 2023. 638с.). Посібник був рекомендований до друку Вченою радою КУП НАНУ.

Даний науково-практичний посібник є комплексним дослідженням участі адвоката у нотаріальному процесі. У книзі розкрито особливості функцій адвоката в нотаріальному та медіаційному процесах, сутність верховенства права та здійснено порівняльно-правовий аналіз його реалізації у різних юрисдикційних процесах, розкрито правову природу договору про правничу допомогу як підставу здійснення адвокатом представництва, надання юридичного супроводу в нотаріальному провадженні та запропоновано методику його складання, питання документів, які стверджують повноваження адвоката залежно від форм участі, оплату праці адвоката, етичні відносини адвоката з суб’єктами нотаріального провадження та його відповідальність, докази та доводи, доказування та доведення у нотаріальному процесі у контексті діяльності адвоката, консультативну роботу адвоката з реалізації прав клієнта в нотаріальному процесі, складання адвокатом проєктів нотаріальних процесуальних документів, розкрита методика (стратегія і тактика) діяльності адвоката при вчиненні нотаріальних дій, що виникають із цивільних, сімейних, спадкових відносин, запропоновані авторські проєкти договорів, здійснено аналіз судової практики, зокрема, щодо нотаріально посвідчених договорів, що виникають цивільних, сімейних , спадкових відносин, допомога адвокатом клієнтам при застосуванні нотаріусом, консулом норм іноземного права при вчиненні нотаріальних дій.

Книга стане у нагоді адвокатам, нотаріусам, суддям, а також вченим, докторантам, аспірантам та студентам при вчиненні спецкурсів «Адвокатська діяльність», «Адвокат в нотаріальному процесі», «Нотаріальний процес».

Зичимо вченим творчого натхнення і успіхів на благо української науки, освіти та процвітання нашого університету!

Прес-Центр КУП НАНУ