Колектив КУП НАНУ отримав гуманітарну допомогу

3 Лютого, 2023

Благодійності в нашій країні в складні воєнні часи з кожним днем стає все більше, нею охоплені майже всі українці. Київський університет права НАН України бере участь у благодійних проєктах – як представники колективу індивідуально, так і університет як організація. Студенти та колектив університету організовували збори коштів на потреби військових, поранених, дітей в прифронтових та постраждалих містах і селах, благодійні аукціони тощо.

Але адміністрація КУП НАНУ разом з партнерами фірми «ЕКОПРОММЕРЕЖІ» потурбувалась і про самих співробітників університету, передавши їм в якості гуманітарної допомоги сучасні енергозберігаючі обігрівачі.

Завдяки ректору Юрію Бошицькому, аспіранту Київського університету права НАН України Олексію Журавльову та директору фірми «ЕКОПРОММЕРЕЖІ» Ірині Журавльовій воєнна зима 2022-2023 року стане трошки теплішою для співробітників університету.

Колектив Київського університету права висловлює щиру подяку адміністрації, ректору університету та благодійникам за надану гуманітарну допомогу.

Прес-Центр КУП НАНУ