Колектив РІ КУП НАНУ із Різдвяними святами привітав гурт «Барви» Національного університету водного господарства та природокористування

15 Січня, 2014

У просторому холі інституту, біля ялинки, що вигравала мигтючими вогнями, відбулося святкове дійство щедрування, яке належить до найдавнішої обрядовості нашого народу. Учасники гурту «Барви» дружнього закладу Рівного продемонстрували високу  майстерність, глибоке знання народної творчості, оригінальну культуру народного піснеспіву. І щонайважливіше ― це щедрі побажання доброї долі, плідних здобутків, любові, мудрості, віри, адресовані безпосередньо ректору КУП НАНУ Ю.Л.Бошицькому, керуючому справами РІ КУП НАНУ В.Л. Якимчуку та колективу університету.

Прикметно, що ці побажання прозвучали у контексті Різвяних свят, які містять високий потенціал духовного відродження і відображають  естетику, моральні цінності, ментальність українського народу.