“Кольоровий тиждень толерантності” у Рівненському інституті Київського університету права НАН України

19 Листопада, 2021

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності, який відзначається 16 листопада з метою формування в колективі закладу загальнолюдських моральних цінностей та розвитку толерантних відносин між учасниками навчально-виховного процесу з 15 по 19 листопада 2021року в Рівненському інституту КУП НАНУ проводився “Кольоровий тиждень толерантності”.
    Кожний день цього тижня мав свій колір.

dsc_1369_fotor.jpg
dsc_1339_fotor.jpg

dsc_1361_fotor.jpg

Понеділок – День усмішки й гарного настрою. Необхідно було підібрати в одязі чи аксесуарах жовтий колір, який, до речі, в психології означає позитив, оптимізм, радість.
    Символ вівторка – зелений колір, який в психології означає ніжність, оздоровлення, безконфліктність.
    Середа – День відкритості й тактовності. Колір дня – білий, що означає благородство, чесність, відкритість. Білий колір означає, що ми хочемо миру в країні, щоб у всіх були чисті думки, щоб добро перемогло зло. Ми прагнемо примирення.

dsc_1365_fotor.jpg

dsc_1374_fotor.jpg

Четвер минув під назвою «День взаєморозуміння та порозуміння». Кольором дня було обрано синій, що символізує оптимізм і спокій, пригнічує агресивність і руйнівні емоції.
    І в останній день тижня працівники інституту одягнули речі червоного кольору, який уособлює енергію та волю до перемоги.
   Проведений захід дав можливість ще раз переконатися, що щасливими та успішними ми можемо бути лише у світі де діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові.