Конкурс на кращу кімнату гуртожитку РІ КУП НАНУ

20 Листопада, 2017
    З метою поліпшення житлово-побутових умов для проживання, навчання і
відпочинку студентської молоді, підвищення ролі студентського самоврядування, покращення стану збереження інститутського майна, на виконання вимог Концепції національного виховання студентської молоді в РІ КУП НАНУ та напередодні Дня студента за ініціативи студентського парламенту та директора РІ КУП НАНУ В.Л. Якимчука було вирішено організувати для мешканців гуртожитку конкурс на кращу кімнату.
     Основними критеріями для оцінювання кімнат визначено: раціональне розміщення меблів і обладнання; санітарний стан кімнат та санітарних блоків; художньо-естетичне оформлення;  умови для самопідготовки;  збереження майна в кімнаті;  підтримання порядку у місцях загального користування.
    Комісія, до складу якої увійшли директор РІ КУП НАНУ В.Л. Якимчук, зав. кабінету технічного забезпечення В.В. Атрощенко, зав. господарського відділу О.П. Пилипчук, голова Студентського парламенту Софія Олексійовець, Марина Сорока – староста 4 поверху і Ренжин Дмитро – староста гуртожитку, визначили переможцями мешканців 428-ї кімнати- вони зайняли І місце. ІІ-е розділили між собою 406-а та 408-а кімнати, а ІІІ-тє призове місце вибороли кімнати 409, 415 та 417.
    Адміністрація інституту пообіцяла нагородити переможців товарами побутово-господарського асортименту.

kk1s.jpg

kk2s.jpg