«Крок на зустріч». У Рівненському інституті відкрито новий комп’ютерний клас!

21 Березня, 2011

Рівненський Інститут Київського університету права НАН України є одним з філіалів КУП НАН України. Сьогодні наші навчальні заклади плідно співпрацюють у галузі юридичної освіти та науки, створюючи єдиний науково-освітній комплекс. Провідні науковці університету також є і викладачами Рівненського інституту.
     На попередньому засіданні Вченої ради КУП НАНУ в січні цього року було прийняте рішення про оновлення комп’ютерної бази інституту для сучасного та ефективного навчання студентів РІ КУП НАНУ. Ректор КУП НАНУ Ю.Бошицький,  враховуючи потребу в оновленні комп’ютерної бази, запропонував колективу  Інституту  з боку університету допомогу в модернізації технічної бази у вигляді сучасного комп’ютерного обладнання.

Під час візиту представників колективу КУП НАНУ до Рівненського інституту, на загальних зборах колективу РІ КУП НАНУ було передано 4 комп’ютера для працівників Інституту та повністю укомплектований новий сучасний комп’ютерний клас з 10 ПК.
     Під час передачі комп’ютерної техніки для Рівненського Інституту КУП НАН України, Ю. Бошицький звернув увагу, що і в подальшому Університет буде підтримувати новою сучасною технікою Рівненський інститут КУП НАНУ.
     Також Ю.Бошицький підкреслив, що дружня співпраця між КУП НАНУ та РІ КУП НАНУ  – це сучасний стиль партнерства, який веде до покращення розвитку юридичної освіти.