КУП НАН України взяв участь в рейтингу світових університетів «Webometrics» за 2021 рік

9 Лютого, 2022

«Рейтинг світових університетів Webometrics» – це ініціатива Cybermetrics Lab, дослідницької групи, яка належить Consejo Superior de Investigaciones Científicas (CSIC), найбільшому державному дослідницькому органу в Іспанії.
   The Ranking Web або Webometrics є найбільшим академічним рейтингом вищих навчальних закладів, що пропонує кожні шість місяців незалежну, об’єктивну, безкоштовну, відкриту наукову вправу для надання надійної, багатовимірної, оновленої і корисної інформації про діяльність університетів зі всього світу.
    CSIC є однією з перших фундаментальних дослідницьких організацій в Європі. У 2006 році CSIC складався з 126 центрів і інститутів, розташованих по всій Іспанії.
   CSIC прикріплений до Міністерства освіти, і його основною метою є сприяння науковим дослідженням в цілях підвищення науково-технічного рівня країни, що сприятиме підвищенню добробуту громадян.
    CSIC також відіграє важливу роль у формуванні нових дослідників і технічних фахівців в різних аспектах науки і техніки.
  Організація співпрацює з іншими установами іспанської системи досліджень і розробок (університети, автономні уряди, інші державні і приватні дослідницькі організації), а також з соціальними, економічними, національними або іноземними агентами, яким вносить свій дослідницький потенціал, людські і матеріальні ресурси в розвиток науково-дослідних проєктів або у формі консультування і науково-технічної підтримки.
   Лабораторія розташована в Centro de Ciencias Humanas y Sociales (CCHS). Цей центр був заснований в 2007 році і виник в результаті злиття в одному місці різних центрів і інститутів, що займаються соціальними і гуманітарними науками, належних CSIC і розташованих в Мадриді.
  У відповідності до оприлюдненого міжнародного рейтингу закладів вищої освіти на платформі Ranking web of universities, Ukraine (веб рейтинг університетів, Україна), Київський університет права Національної академії наук України посів 180 місце із 313 ЗВО за 2021 рік.
Результати веб рейтингу університетів України за 2021 рік оприлюдненні на сайті Ranking web of universities, Ukraine за адресою доступу: посилання