Національна академія наук України Рівненський Інститут КУП

КУП НАНУ у рейтингу ЗВО України 2020 року – серед кращих

12 Серпня, 2020

    Інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» оприлюднив консолідований рейтинг закладів вищої освіти України 2020 року, в якому Київський університет права НАН України посів гідне місце серед кращих закладів вищої освіти міста Києва.
    КУП НАНУ – класичний академічний заклад вищої освіти в структурі Національної академії наук України, в якому здобувачі вищої освіти не тільки отримують міцні знання та компетенції, необхідні для формування першокласного професіонала, але й мають змогу всебічно розвиватися як гармонійні високоінтелектуальні особистості.
    Сучасна вища юридична освіта являє собою поліфонічну модель, на основі якої вибудовується новий досвід, що актуалізує розмаїття духовного і культурного самоствердження людини, нові освітні стратегії  передбачають входження студента у простір відкритого полілогу з юриспруденцією, соціумом,  культурою, філософією, міжнародним правом та в цілому зі світом.
Кожна сходинка угору – це шлях до успіху. Він долається тільки тими, хто набув вищої майстерності і зумів піднятися над рутиною  повсякденних професійних практик.
     Університет має сучасні умови для навчання: унікальні сучасні аудиторії-атріуми, інтерактивні дошки, мульти-медійні проєктори, комп’ютерні класи, лінгафонні кабінети, 5 музеїв, бібліотеку, спортивний комплекс, фітнес-зал, їдальню-кафе, вільний доступ до Wi-Fi як у навчальному корпусі, так і в гуртожитку. Регулярно проводяться майстер-класи для здобувачів вищої освіти із залученням авторитетних фахівців юристів, науковців, громадських та державних діячів у сфері права та історії права як з України, так і  за участю наших закордонних колег та почесних докторів.
     Наші випускники успішно реалізують себе у Верховному, Антикорупційному судах, Національній поліції, Міністерстві юстиції,  органах виконавчої влади та місцевого самоврядування, на підприємствах та організаціях різних форм власності, нотаріаті, адвокатурі, науково-дослідних установах.

 fasad1.jpg
rating_2020_new_i.jpg

fasad2.jpg

Обирайте КУП НАНУ, адже першокласна освіта – це запорука конкурентоспроможності у сучасному світі!!!