Київський університет права НАН України передав роботи художника Олексія Спольського для експонування у Національний університет «Острозька академія»

25 Жовтня, 2012

Ще з 2007 року Київський університет права НАН України та Міжнародний центр правових проблем інтелектуальної власності при Інституті держави і права ім. В.М. Корецького НАН України започаткували культурно-виховний проект «Інтелектуальна власність в Україні – мистецькі перлини для студентської молоді».
     Цей проект створено для студентів-правознавців та всіх тих, хто цікавиться мистецьким життям нашого суспільства. Він має інформаційний та духовно збагачувальний характер і спрямований на залучення студентської молоді до перлин сучасного українського мистецтва.

Так, в рамках даного проекту, протягом вересня у Рівненському інституті КУП НАНУ перебувала виставка картин відомого українського художника Олексія Спольського. За ініціативи ректора Київського університету права НАН України зараз у Рівненському інституті КУП НАНУ формується власний картинний фонд. Під час закриття виставки 25 вересня, на вибір студентства,  була придбана  картина «Сирень» художника Олексія Спольського, що стане першим експонатом картинного фонду РІ КУП НАНУ. Згодом,в рамках співпраці між Київським університетом права НАН України та НУ «Острозька академія», картини були передані для відкриття експозиції Олексія Спольського у НУ «Острозька академія». З жовтня, студентство, викладацький склад, гості НУ «Острозька академія» мають змогу переглянути картини Спольського і в своїй картинній галереї.