Київський університет права НАН України – співорганізатор обласного конкурсу фото серед школярів

17 Серпня, 2012

16 серпня 2012 року у Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбулася презентація першого обласного конкурсу любительського фото серед дітей «Я звідси родом». Ініціаторами та організаторами конкурсу стали Рівненська ОДА, Київський університет НАН України, громадське об’єднання «Молодіжний ForUm».      Мета конкурсу – популяризувати відомі і досі невідомі історичні, культурні, природні місця Рівненщини а також розвивати патріотизм у дітей до рідного краю. Громадськість матиме змогу побачити Рівненщину очима дітей.     У конкурсі можуть взяти участь діти віком від 6 до 17 років. Фото можна робити на будь-яку фотокамеру. До фото діти додають невелике есе, де вказують чому саме це місце вони вважають особливим. Роботи можна надіслати до 21 вересня 2012 року на електронну адресу molod-vektor@mail.ru або ж здати заступнику директора з виховної роботи своєї школи.

Переможці визначатимуться у двох номінаціх – «Туристичне відкриття Рівненщини» та «Патріот рідного краю». Переможці отримають право провести фоторепортаж рідного містечка з відомим фотохудожником Олександром Харватом, отримати від нього безкоштовний майстер-клас. Тридцять кращих робіт увійдуть до фотовиставки. Сорок кращих учасників отримають право безкоштовної екскурсії Туристичною Волинню. Кожен учасник отримає диплом учасника конкурсу.      Відзначить своїх фаворитів і Київський університет права НАН України – п’ятеро учасників отримають цінні призи.     Конкурс відбувається за фінансової підтримки благодійного фонду «Юхименко» та Київського університету права НАН України.