Київський університет права НАН України взяв участь у роботі виставки «Освіта та кар`єра – 2013»

22 Листопада, 2013

У Національному центрі  ділового та культурного співробітництва «Український дім» з 14 по 16 листопада освітяни України та представники у сфері вищої освіти ХХІV Міжнародної спеціалізованої виставки мали змогу обмінятися досвідом щодо євроінтеграції України в освітній та науковий простір.

Серед експонатів виставки КУП НАНУ особливого зацікавлення у відвідувачів мали представлені ґрунтовні дослідження професорсько-викладацького складу вишу:

В енциклопедіях систематизовано та визначено правові категорії та поняття, що належать до різних галузей права. Видання призначені для засвоєння юридичних знань формування правової культури та правосвідомості студентів-юристів.
     Випускників загальноосвітніх шкіл Шевченківського р-ну м. Києва, серед яких спеціалізована школа з англійської мови №106, цікавило питання студентського життя вишу оскільки КУП НАНУ був відзначений найвищою нагородою Ґранд-Прі «За розвиток студентського самоврядування».

Студентське самоврядування є своєрідним лакмусовим папірцем для визначення того, чи є молодь, студентство споживачем чи активним учасником громадського життя. Юрій Бошицький, ректор, професор, заслужений юрист України, заступник голови Союзу юристів України, відповідальний секретар комісії Конституційної асамблеї з питань прав, свобод та обов`язків людини і громадянина особисто приділяє значну увагу функціонуванню органу студентського самоврядування (студентський парламент). Для  ефективного функціонування студентського парламенту створено найсучасніші умови навчання та транслювання навчального процесу,  всіх загальноуніверситетських заходів  у системі  онлайн, оскільки Ю.Бошицький глибоко переконаний і своєю громадською позицією стверджує, що «Київський університет права НАН України – велика сім`я, де домінують знання, доброзичливість, повага і де основне завдання університету можна сформулювати так: «Навчати студентів не закону, а духу права».

Проректор з гуманітарної освіти
та виховної роботи