Мандрівний фестиваль завітав до Рівненського інституту КУП НАНУ

28 Листопада, 2019

В РІ КУП НАНУ відбувся захід, проведений спільними зусиллями представників Головного територіального управління юстиції у Рівненській області та Рівненської обласної громадської організації «Комітет виборців України». Очильниця Рівненської юстиції Оксана Сальчук зазначила, що майбутнє за новітніми електронними технологіями у сфері використання послуг державного сервісу.

dsc_7572.jpg

dsc_7578.jpg

dsc_7581.jpg

Кожен має право максимально оперативно і без зайвого витрачання часу, скориставшись сервісом «Онлайн Будинок Юстиції», отримати частину найпоширеніших послуг не відвідуючи державну установу. Проектна менеджерка Рівненського КВУ Тетяна Кушнірук розповіла про відкриття 16-ого Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA в рамках якого можна переглянути документальні фільми, які допомагають зрозуміти нові можливості та загрози з появою цифрових технологій, нові способи комунікацій та на скільки важлива інформаційна безпека.

dsc_7574.jpg
 dsc_7579.jpg
 dsc_7584.jpg

Студенти Рівненського інституту Київського Університету права прослухали лекцію на тему «Цифровий розвиток держави та безпечна поведінка в сучасному цифровому світі».