Майстер клас професора Антоніо Інкампа в РІ КУП НАНУ

5 Вересня, 2016

Київський університет права НАН України – це заклад, що плідно співпрацює з іноземними вузами, забезпечуючи можливість нашим студентам та аспірантам відвідувати іноземні університети, співпрацювати з посольствами інших країн тощо. Основні напрями міжнародного співробітництва університету реалізуються в рамках 120 угод про співпрацю. Це – 22 країни світу та 47 навчальних закладів.

Неабияке значення це має і для студентів Рівненського інституту, адже завдяки ініціативі та сучасному підходу до навчального процесу ректора КУП НАНУ , професора, заслуженого юриста України Юрія Ладиславовича Бошицького, наш інститут систематично відвідують провідні фахівці Європи в галузі права та юридичної освіти.

Днями, долучившись до урочистостей з нагоди посвяти першокурсників у студенти, до Рівненського інституту КУП НАН України завітав доктор юридичного факультету Барського університету «Aldo Moro» Антоніо Інкампа. В рамках візиту, ним був проведений майстер- клас на тему «Логіка і справедливість закону» (лекція Антоніо Інкампа англійською мовою), головним лейтмотивом якого було твердження, що гуманізм як шляхетна ідея не міг не знайти свого втілення в праві. Він є однією з найсуттєвіших, органічно властивих праву якостей, право переводить гуманістичні ідеали й принципи з соціально-етичної площини в юридичну, внаслідок чого гуманність набуває статусу правового поняття. Цілком логічно, що сучасне право визначають як обіцянку людяності, надану однією частиною людей іншій і гарантовану законом.

dsc_9119s.jpgdsc_9124s.jpg

Проходив майстер-клас в сучасній конференц-залі інституту, яка справила на гостя неабияке враження, в надзвичайно теплій атмосфері з досить конструктивним діалогом. Неймовірно здивувало гостя і відмінне знання іноземних мов нашими студентами, адже крім англійської, лунали запитання і рідною для Антоніо Інкампа італійською мовою.
За словами ректора Юрія Ладиславовича Бошицького , подібні заходи – це колосальна можливість студентам долучитись до міжнародного досвіду вирішення правових питань.

dsc_9137s.jpgdsc_9144s.jpg