Майстер-класи для випускників шкіл та коледжів

14 Квітня, 2014

Їх провів завідувач кафедри спеціальних юридичних дисциплін к.ю.н. Артур Гагікович Мартіросян, котрий у складі представницької делегації на чолі з керуючим справами РІ КУП НАНУ  В.Л. Якимчуком зустрівся з випускниками низки шкіл та коледжів Волинської області. Тема майстер-класів «Правові основи сучасного державотворення» викликала жваві дискусії серед майбутніх абітурієнтів, для яких фахове самовизначення та вибір закладу для отримання належної освіти нині є особливо актуальним.  На згадку про зустріч  випускники Володимир-Волинського  агротехнічного  коледжу (напрям підготовки «Право»), загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступеня смт. Шацьк, м. Ковеля та Володимир-Волинського, а також с. Світязь разом із запрошенням стати студентами РІ КУП НАНУ отримали подарунки – книги на актуальну правову тематику.

Учнів вразила інформація про професійні перспективи, які відкриває навчання у РІ КУП НАНУ, а також масштаби міжнародної співпраці, розгорнуті за ініціативи ректора Юрія Ладиславовича Бошицького.