Меморандум про співпрацю і партнерство підписали КУП НАНУ та Ужгородська міська рада

16 Вересня, 2024

16 вересня 2024 року, перебуваючи у відрядженні у місті Ужгород  ректор Київського університету права НАН України  Юрій БОШИЦЬКИЙ зустрівся та провів переговори з міським головою Богданом АНДРІЇВИМУ перемовинах також прийняв участь керівник Міжнародного центру правових та економіко-соціальних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАН України Іван ВАЩЕНЕЦЬ.

Впродовж зустрічі керівники обговорили цікаві та перспективні напрямки співпраці в рамках реалізації спільних проектів з метою підтримки місцевих закладів освіти та забезпечення доступу їх абітурієнтів до якісної правничої освіти, надання територіальній громаді консультаційної допомоги силами юридичної клініки «Фенікс».

З метою здійснення конструктивного співробітництва було підписано  Меморандум про співпрацю і партнерство між  КУП НАНУ та Ужгородською міською радою.

Співробітництво буде спрямоване на сприяння в реалізації освітніх, інформаційних, культурних, спортивних та інших проєктів із залученням закладів освіти Ужгородської громади; залучення студентської молоді до участі у громадському житті міста; розвитку здібностей та обдарувань молоді; сприяння в реалізації молодіжних ініціатив та громадських проєктів тощо.

За традицією від Київського університету права НАН України були передані книги правничої тематики на реалізацію проекту «Популяризація юридичної освіти та професії в колах учнівської молоді України» Ужгородському ліцею імені Августина Волошина.

Прес-Центр КУП НАНУ