Міжнародний День студента у Рівненському інституті КУП НАНУ

17 Листопада, 2016

Сьогодні студенти Рівненського інституту Київського університету права НАН України відзначали своє свято – Міжнародний день студента. Привітав студентство директор Рівненського інституту В.Л. Якимчук, який передав вітання від імені ректора Ю.Л. Бошицького, Вченої ради та професорсько-викладацького складу КУП НАНУ України.

Студентський парламент інституту організував та провів правовий брейн-ринг. Команда хлопців та команда дівчат відповідала на цікаві запитання ведучих впродовж 4 раундів. Результатом стала перемога хлопців, але дівчата програли з мінімальним рахунком. Команди були нагороджені заохочувальними призами – грамотами та солодощами.

Родзинкою святкування стало креативне привітання-флешмоб від студентського активу ВНЗ. Студенти за підтримки адміністрації вишу звернулися з відео-презентацією інституту до загалу та передали естафету Київському університету права НАНУ, Національному університету водного господарства і природокористування та Рівненському державному гуманітарному університету.

Зі святом, любі студенти!