Національна академія наук України Рівненський Інститут КУП

Мистецький подарунок до Міжнародного жіночого дня у РІ КУП

6 Березня, 2021

   Напередодні першого весняного свята краси, гармонії і любові – Міжнародного жіночого дня в холі Рівненського інституту Київського університету права НАН України розгорнулась нещодавно анонсована виставка живопису відомої художниці «Ольги Кашшай Чарівні закарпатські натюрморти – прикраса березневого Рівного».

 dsc_9474.jpg
 dsc_9478.jpg
 dsc_9480.jpg

   Вкотре, завдяки  багаторічному проекту КУП НАНУ – «Інтелектуальна власність в Україні: перлини сучасного мистецтва для студентської молоді», започаткованому з ініціативи ректора, заслуженого юриста України, професора Юрія Ладиславовича Бошицького, працівники, студенти та гості Рівненського інституту мають змогу насолоджуватись полотнами талановитих художників України.

 dsc_9489.jpg
 dsc_9493.jpg
 dsc_9502.jpg

   У своєму вітальному слові директор РІ КУП НАНУ Володимир Леонович Якимчук представив гостей – Булигу Олександра Степановича – директора  Рівненського обласного краєзнавчого музею, Сальчук Оксану Анатоліївну – заступника начальника Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) у Рівненській області та ознайомив присутніх з біографією і творчим шляхом Ольги Кашшай, відзначивши, що динамічні композиційні знахідки та оригінальна колірна гама підкреслюють особливу манеру виконання робіт у жанрах натюрморту та пейзажу. Зокрема, зазначив він, це демонструють живописні полотна «Старе село», «Іриси», «Букет», «Зимовий мотив».

 dsc_9501.jpg
dsc_9504.jpg

dsc_9509.jpg

 dsc_9513.jpg
 dsc_9518.jpg
 dsc_9523.jpg

   До слова, це вже 41- а виставка творів мистецтва в стінах інституту і саме вона стала для жінок РІ КУП НАНУ вишуканим подарунком від ректора.

   Щиро вітаючи  колег-жінок зі святом В.Л. Якимчук  побажав, щоб кожен прийдешній день вони зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і спокоєм, щоб у їхніх серцях оселилося щастя, любов і добро!

dsc_9535.jpg

 
 
 
 
 
 
 dsc_9548.jpg
 

    На презентацію завітали студенти інституту і цілковитим сюрпризом стало те, що першокурсники підготували концерт аби привітати всіх присутніх жінок зі святом. Ведучі Сєрков Олег та Коберник Владислав запросили до музичного вітання Федорова Назара та Степанець Катерину; Ковалик Катерина зворушливо декламувала вірш Софії Кримовської «Просто жінка». До читання поетичних рядків долучилися Муха Яна, Юрчук Давид, Нікіфорук Іванна, Міщук Олег, Таюк Максим, Смицька Дарія, Левицька Анна. Всі вітальні номери на імпровізованій сцені дарували жінкам чудовий настрій і багато приємних емоцій. 

    Насамкінець, чоловіки вручили кожній присутній панянці квіти як символ краси, процвітання, поваги та захоплення, бажаючи при цьому здоров’я, наснаги, незабутніх емоцій та кохання.