На базі РІ КУП НАНУ стартував новий навчальний проект

25 Жовтня, 2012

Близько одного року у Рівненському інституті Київського університету права НАН України діє спільний проект інституту та обласної влади «Молодіжний ForUm». Мета проекту – створювати комунікативні майданчики для вирішення системних проблем, які існують у суспільстві. Окрім того, участь у даних майданчиках обов’язкова для молоді, які залучаються і для формування молодіжної політики. За період функціонування проекту участь у ньому взяло близько ста студентів Рівненського інституту Київського університету права НАН України. Проведено 7 форумів, дебати, не один «круглий стіл» за участі відомих людей Рівненщини.
     В жовтні 2012 року стартував новий навчальний напрям ГО
«Молодіжний ForUm». Мета даного напряму – відібрати найсильніших молодих людей Рівненщини а також дати змогу для них розвиватись у громадсько-політичній сфері. На базі РІ КУП НАНУ будуть проведені тренінги, майстер-класи, зустрічі з успішними людьми для учасників проекту. По закінченні проекту найкращі найуспішніші представники будуть працевлаштовані а також стануть помічниками депутатів місцевих рад.
     Своє бажання взяти участь у навчальному проекті виявило близько ста активістів Рівненщини. Так вчора, 24 жовтня, було проведено перший відбірковий тур – співбесіда – для бажаючих взяти участь у проекті. Учасникам ставили різноманітні питання, пов’язані з їхніми навичками, планами на майбутнє. Зокрема, активісти Рівненського інституту КУП НАНУ, Валерія Литвін та Анна-Юлія Петрук показали високий результат при проходженні співбесіди і за рішенням комісії потрапили у наступний тур.

В наступні дні організатори формують графік навчальної програми і вже зовсім скоро стане відомо хто з впливових рівненчан вчитиме молодь успіху.