На базі РІ КУП НАНУ стартував новий навчальний проект ГО «Молодіжний ForUm»

21 Вересня, 2012

Дати шанс талановитій молоді проявити себе вирішила обласна влада спільно з керівництвом Київського університету права НАН України. Так 19 вересня відбулася презентація навчального проекту, в рамках якого талановита молодь Рівненщини зможе отримати практичні навики роботи у певних сферах, відвідати зустрічі з успішними людьми Рівненщини, взяти участь у проектах, які реалізовує обласна влада спільно з Київським університетом права НАН України. У презентації взяв участь заступник голови Рівненської ОДА Олексій Губанов, радник ректора КУП НАНУ Віта Грицюк, голова студентської ради РІ КУП НАНУ Наталія Корнійчук а також голови студентського самоврядування вищих навчальних закладів Рівненщини.
     За словами організаторів, до участі у проекті запрошуються молоді креативні люди, що прагнуть розвитку. Щоб стати учасником проекту потрібно заповнити анкету учасника, яку можна знайти на сайті www.mf.rv.ua . У свою чергу до участі у проекті будуть запрошені найкращі представники студентської молоді.
    Навчальна програма триватиме близько року. Після її закінчення кращі випускники проекту будуть працевлаштовані та отримають статус помічника депутата Рівненської обласної ради.

Тож запрошуємо всіх бажаючих долучитись до участі у проекті. За словами радника ректора КУП НАНУ Віти Грицюк, це реальна можливість для молоді розвитись та бути успішними. Сьогодні ми відкриваємо двері для талановитої молоді, даємо своєрідний шанс, скористатись яким має змогу кожен.