На базі РІ КУП НАНУ відбувся обласний форум присвячений діяльності регіонального ділового центру

3 Квітня, 2012
     Обласний форум присвячений діяльності регіонального ділового центру який відбувся 31 березня на базі Рівненського інституту КУП НАН України, під час восьмигодинної роботи більш ніж півсотні бізнесменів, громадських діячів та студентів обговорили та напрацювали основні напрямки діяльності центру.
     В Рівненській області планують створення регіонального ділового центру, призначенням якого є допомога підприємцям у веденні підприємницької діяльності та підвищення ділової активності в Рівненській області.
     Для того, щоб зробити роботу новоствореного центру максимально ефективною, влада вирішила з бізнесом та громадськими організаціями визначити найголовніші напрямки роботи центру. В області вже відбулось дебати, круглий стіл за участі підприємців, триває опитування. Завершальною подією у серії комунікативних заходів став форум на тему «Регіональний діловий центр – механізм створення та модель діяльності».

До проведення форуму 31 березня долучились більш ніж 60 учасників. Серед них студенти та викладачі вишів Рівненщини, приватні підприємці, керівники підприємств, активісти громадських організації, а також представники влади. Зауважень та пропозицій вистачало.
     Напрацьовані пропозиції обласна влада обіцяє використати при створенні Регіонального ділового центру. До цього створення чиновники збираються приступити вже найближчим часом.