На базі Рівненського інститут КУП НАН України відбулися дебати на тему: “Корпорації чи дрібні селянські господарства”

7 Червня, 2012

Одним із приорітетних напрямків  розвитку нашого регіону в рамках реалізації стратегії «Західна брама» є сільське господарство. На даний час тієї продукції, що виготовляється місцевими аграріями не вистачає навіть на власні потреби, не кажучи вже про експортування .
     Як підтримати місцевого виробника у збільшенні кількості виготовлення сільськогосподарської продукції, при цьому не погіршити її екологічність,  націлені вирішувати на форумі, що відбудеться 15 червня у РІ КУП НАНУ.
     Передували форуму дебати «Корпорації чи дрібні селянські господарства», що відбулися 6 червня 2012 року у РІ КУП НАНУ. Ініціатором даного комунікативного інтерактивного заходу стали Рівненська ОДА спільно з Рівненським інститутом Київського університету права НАН України. Сторону фермерських господарств представляли місцеві фермери а також науковці.
     Сторону корпорацій відстоювали представники корпорації «Інсеко», науковці, громадськість. Судили повноту аргументів журі, куди увійшли заступник голови Рівненської ОДА Олексій Губанов, голова постійної комісії з питань аграрної політики Рівненської облради Ігор Брошук, заступник начальника головного управління агропромислового розвитку ОДА Петро Гаврилюк, президент ГО «Волинський ресурсний центр» Василь Кашевський.

В результаті сильнішою виявилась команда «фермерів», журі і зал більшість своїх голосів віддали для них. Важливим аргументом у прийнятті рішення стала саме екологічність продукції.
     За словами помічника ректора з питань Рівненського інституту Віти Грицюк подібні комунікативні заходи покликані вирішувати системні проблеми, які існують у суспільстві.
     Окрім того, це можливість для наших студентів отримати практичний досвід проведення дискусійних форматів, зокрема дебатів, а також познайомитись з впливовими і цікавими особистостями, що є потенційними роботодавцями для майбутніх правників.