На базі Рівненського інституту КУП НАН України відбувся форум студентського самоврядування

27 Березня, 2012

24 березня 2012 р. на базі  Рівненського інституту КУП НАН України  відбувся форум в якому взяли участь студенти Київського університету права НАН України , Національного університету «Острозька академія»Міжнародного гуманітарного університету ім. Степана Дем’янчука, Рівненський інститут ВНЗ Відритий  міжнародний університет розвитку людини «Україна», Європейського університету та Рівненського інституту КУП НАН України.     Форум було розпочато із вітального слова керуючого справами РІ КУП НАН України Савчина Михайла Васильовича. До вітального слова приєдналась проректор з питань гуманітарної освіти та виховної роботи КУП НАН України Левківська Галина Петрівна, зазначивши важливість студентського самоврядування та його цінність на Європейському освітньому просторі.     Корнійчук Наталія,  як президент студентської ради РІ КУП НАН України окреслила основну мету та цілі форуму закликавши до плідної співпраці, оголосивши про відкриття загального пленарного засідання.      Учасники активно обговорювали проблемні питання та обмінювалися досвідом формування органів самоврядування, його офіційним закріпленням у стінах навчального закладу, фінансуванням та співпрацею з адміністрацією ВУЗу, працевлаштуванням студентів після отримання диплому.      По закінченню між керівниками органів студентського самоврядування Київського університету права Національної академії наук України  та  Рівненського інституту Київського університету права Національної академії наук України  було підписано меморандум про співпрацю.

Також розглянуто попередні домовленості щодо налагодження співпраці студентського самоврядування Рівненського інституту КУП НАН України з Національним університетом «Острозька академія»,  Міжнародним гуманітарним університетом ім. Степана Дем’янчука, Рівненським інститутом ВНЗ Відритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», Європейським університетом .     Загалом, учасники відзначили важливість повноцінного розвитку студентського самоврядування та інших молодіжних студентських організацій, виявили бажання проводити схожі заходи залучаючи все більше представників з інших навчальних закладів.