На засіданні наукового товариства студентів пройшло обговорення проблемних питань рецепції римського права в Україні

29 Березня, 2013

26 березня 2013 року проведено чергове  засідання наукового товариства студентів кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін РІ КУП НАН України на тему «Рецепція римського приватного права: вітчизняний та зарубіжний досвід». Були заслухані доповіді студентів про значення рецепції римського приватного права та про застосування рецепції в Україні.

В процесі обговорювалися питання, що стосуються викладу правових норм в статтях нормативно-правових актів. Студенти звернули увагу на лаконічність та простоту формулювання принципів та норм римського цивільного права. Керівник НТС кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін, старший викладач Грицюк А.Р. відзначила: «Незважаючи на те, що розквіт римського приватного права припадає на ІІІ століття, однак засади цього права слугують людству і сьогодні».