НАШ СТУДЕНТ-ЗАХИСНИК – НАША ГОРДІСТЬ!

14 Листопада, 2023

Від імені викладацького та студентського колективів Рівненського інституту Київського університету права НАН України висловлюємо неймовірну гордість за щоденну мужність і героїзм нашому хороброму захиснику – студенту 4 курсу АНДРІЮ ШЕВЧУКУ, а нині штурмовику взводу “Мирон“, 3 ОШБ.

Щиро вітаємо вас з високими почесними відзнаками Головнокомандуючого ЗСУ Валерія Залужного «Золотий хрест» та «Хрест хоробрих»! Ви заслужили їх за проявлений героїзм та незламність, за захист нашої країни. Носіть із честю!

Перебуваючи за студентською лавою, ви й подумати певно не могли, що доведеться зі зброєю в руках захищати кордони своєї держави, свій народ.

Дякуємо, що не шкодуючи своїх сил та ризикуючи життям, ви не падаєте духом, аби ми, сьогоднішні студенти, мали змогу навчатися, а викладачі – викладати. Завдяки вам ми впевнено гуляємо вулицями й парками свого міста.

Попри холод і голод, у мороз і холоднечу, заметіль і хуртовину ви – обереги нашого сну. Це ваша заслуга і всіх українських воїнів, хто стоїть на сторожі нашого спокою.

Саме ВИ, хто на полі бою, як ніхто знаєте ціну життя і ціну свободи. Ми низько вклоняємося за вашу мужність.

????Ми віримо у вас, у ваші сили, ми віримо в те, що настане день Перемоги і ви повернетесь додому.

Слава Україні! Героям Слава!

Дякуємо мамі Тетяні Іванівні за виховання сина.

А ще дуже важливо!!! Ми вітаємо вас, Андрію, та вашу дружину Єлизавету з народженням 10 жовтня славного козака-нащадка роду Шевчуків. Жити йому у процвітаючій Україні!

✅МИ ПІДТРИМУЄМО збір, що відкрила дружина Андрія Шевчука для свого чоловіка та його побратимів – штурмовиків взводу «Мирон» З ОШБ. Хлопцям необхідний теплий одяг для комфортного виконання бойових завдань на бахмутському напрямку.

????Номери карток:

ПриватБанк: 5168 7451 7902 6593 – Шевчук. Є. В.

Посилання на банку: https://send.monobank.ua/jar/47929x1TRa…

????Номер банки: 5375411210446436.

Пам‘ятайте! Немає маленької допомоги, кожна гривня має велику силу в перемозі!