Науковці Гданського університету (Польща) ознайомилися з матеріально-технічною базою та інноваційними технологіями навчання у РІ КУП НАНУ

13 Квітня, 2018

Оглядову екскурсію  для поважних гостей провів  директор РІ КУП НАНУ Володимир  Якимчук, який зосередив увагу на високій матеріально-технічній оснащеності Рівненського інституту, багатому аудиторному фонді, необхідному для забезпечення навчального процесу.

dsc_3390.jpg

dsc_3396.jpg

dsc_3402.jpg

Особливе враження на учасників І Міжнародної українсько-польської науково-практичної конференції «Сучасні  проблеми правотворення: досвід України та Польщі»   справила велика конференційна зала, зала судових засідань, комп’ютерний клас, юридична клініка, метою якої є надання безкоштовної допомоги малозабезпеченим верствам населення та ін.  Екскурсантам було донесено значний вклад у розбудову Рівненського інституту та його модернізацію ректора КУП НАНУ, професора,   заслуженого юриста України Юрія Бошицького.

dsc_3411.jpg

dsc_3412.jpg

dsc_3397.jpg

Водночас польські вчені (доктор, професор, завідувач кафедри конституційного права та політичних інститутів, Гданського університету Анжей  Шміт, доктор, професор кафедри конституційного права та політичних інститутів факультету права й адміністрування Гданського університету Анна Ритель-Варзоха, а також  професор відділу конституційного права та політичних інститутів факультету права й адміністрування Гданського університету Агнешка Гайда) відзначили високий рівень організації навчального процесу у РІ КУП НАНУ, наукову активність студентів та викладачів.