«Науку створюєш ти!» – книжкова виставка в бібліотеці Рівненського інституту КУП НАН України

14 Травня, 2015

16 травня – професійне свято  для всіх українців, чия робота пов’язана з науковими дослідженнями. День науки – відносно молоде свято для українських вчених, хоча Національна академія наук створена в листопаді 1918 року.  У перший рік своєї діяльності вона складалась з трьох наукових відділів. Тепер у НАН України близько 170 інститутів, в яких працює понад 19 тисяч науковців. Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи  відомих вчених, наукових установ, а також професійних спілок України…» згідно з Указом Президента «Про День науки» від 14 лютого 1997 року. З цієї нагоди бібліотека Рівненського інституту організувала книжкову виставку «Науку створюєш ти!», яка експонується в читальному залі. В експозиції представлені  збірники матеріалів всеукраїнських та міжнародних наукових студентських конференцій, в яких брали участь викладачі та студенти Рівненського інституту КУП НАН України.