Нові аспекти співпраці Рівненського інституту КУП НАН України з територіальними громадами

28 Січня, 2022

У січні 2022 р. представники Рівненського інституту КУП НАН України активно проводили профорієнтаційну роботу, також велика увага була зосереджена на налагодженні співпраці з територіальними громадами Рівненщини.
   За попередньою домовленістю директора РІ КУП НАНУ Володимира Якимчука була проведена зустріч з начальницею Управління освіти Сарненської міської ради Діаною Кошкіною. Адже одним з результатів проведеної адміністративної реформи є можливість територіальної громади самостійно або через відповідні органи місцевого самоврядування впливати на освітню сферу, забезпечувати належний її рівень й перспективи розвитку.

_viber_2022-01-28_09-42-59-471.jpg

_viber_2022-01-28_09-42-22-166.jpg
 _viber_2022-01-28_09-43-11-446.jpg

В ході зустрічі представники інституту розповіли про переваги навчання саме у нашому закладі: високий рівень викладання, доступна вартість навчання, розташування у центральній частині міста, зручна інфраструктура, можливість брати активну участь у науковому житті та студентському самоврядуванні, сучасна бібліотека та власний гуртожиток. Діану Кошкіну зацікавила можливість вступу до навчального закладу осіб, які вже отримали неповну чи повну вищу освіту для отримання другої вищої освіти. Нині бо існує гостра потреба у кваліфікованих кадрах із юридичною освітою у територіальних громадах.
   Під час спілкування представники інституту, а саме завідувач кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін Олена Матвійчук, завідувач навчальної частини Ольга Давидюк, старший викладач кафедри гуманітарних дисциплін Ганна Дикун надали профорієнтаційні матеріали та домовились про подальшу співпрацю. Своєю чергою, начальниця Управління освіти Сарненської міської ради пообіцяла ознайомити і передати інформацію представникам шкіл Сарненської територіальної громади.
   Сподіваємось, що подальша співпраця з буде плідною та корисною!!