Новий партнер КУП НАНУ в місті Берегово – Закарпатський угорський інститут імені Ференца Ракоці II

13 Вересня, 2022

Розпочався новий навчальний рік, однак продовжується профорієнтаційна робота та налагодження нових освітніх та наукових партнерських стосунків та співпраця Київського університету права КУП НАНУ. Так, днями в місті Берегово, ректор КУП НАНУ Юрій Бошицький підписав угоду про співпрацю з президенткою Закарпатського угорського інституту імені Ференца Ракоці II панi Орос Ільдикою та ректором цього інституту паном Черничко Степаном.

В час війни будь яка угода в сфері освіти це, перш за все, погляд у майбутнє. Безумовно, що тільки Переможне майбутнє своєї країни, де завжди були і будуть освічені, цивілізовані, високодуховні і добре підготовлені за різними професіями наші громадяни. І в скрутний час війни, час руйнувань доль десятків тисяч людей, час намагань ворога знищити нашу економіку, час депресії і стресу людей, університети повинні давати надію на перспективне завтра! А це будь яка освіта і наш освітній фронт! Його не можна програти.

Підписана угода  це перший крок до надання освітніх послуг нашим університетом за спеціальностями правознавство та міжнародне право для населення Берегівщини. Також це і можливість спільно проводити різні заходи для молоді Закарпаття в сфері юридичної освіти та науки. Для нас важливим залишається і профорієнтаційна робота в Закарпатті і реалізація чисельних культурологічних проектів.

Новий партнер КУП НАНУ в Берегово – це креативний сучасний регіональний освітній центр з потужною матеріально технічною базою та фаховим професорсько-викладацьким складом.

Зустріч та діалог ректора з колегами виявився цікавим і конструктивним. З пані Орос Ільдикою та ректором інституту паном Черничко Степаном були обговорені можливості реалізаціії цікавих спільних проектів та багато інших питань щодо сприяння розвитку місцевої молоді, підготовки кадрів та проведення наукових конференцій не тільки в онлайн режимі. Домовилися також і про різні тематичні та взаємно збагачуючі духовно спільні заходи, виставки фоторобіт та живопису.

На церемонії підписання угоди був присутній також і Генеральний консул Угорщини в Ужгороді пан Бачкаі Йожеф.

КУП НАНУ під час церемонії підписання угоди представляли  Ігор Дір, професор, заслужений юрист України, Надзвичайни та Повноважений посол України в Швейцарії (2008-2014рр.); доцент КУП НАНУ, адвокат Іван Ващинец та керівник структурного підрозділу КУП НАНУ в Ужгороді Мирослава Бухало.

Меморандум відкриває для КУП НАНУ нові взаємовигідні можливості доя здійснення спільних проектів в галузі освіти, науки та культури на Закарпатті.

Ми сильні, коли ми разом! Тому кожен на своєму місці повинен робити свою справу добре та ефективно заради перемоги і заради нашого вільного майбутнього.

Прес-Центр КУП НАНУ