Обговорили з ректором питання завершення І семестру

22 Грудня, 2022

20 грудня 2022 року відбулася нарада ректора Київського університету права НАН України, професора Юрія Бошицького з педагогічним колективом Рівненського інституту.
    Обговорили питання завершення І семестру 2022/23 навчального року: організації освітнього процесу; навчальні досягнення студентів; підготовку І курсу до сесії; участь в наукових заходах та заходах культурно-масового характеру; питання профорієнтаційної роботи та інші робочі питання.

dsc_2800.jpg
 dsc_2805.jpg

Ректор перевірив хід підсумкового контролю з Історії держави і права (екзаменатор Оксана Якимчук), привітав студентів І курсу та пообіцяв кращим 5-тьом за результатами підсумкової сесії вручити підбірки юридичної літератури.
   Зважаючи на часті аварійні відключення електроенергії в інституті вимушені були зробити плинний графік навчання та підсумкового контролю, аби забезпечити завершення поточного семестру. Для цього, у тому числі, потрібне технічне оснащення безперебійного живлення та технічні засоби з акумуляторами. Відповідне подання було розглянуте за засіданні ректорату КУП та схвалене ректором Юрієм Бошицьким. У результаті інститут отримав кілька ноутбуків, блоки безперебійного живлення (UPS), маршрутизатори, також системний комплект відеоспостереження та інше.
    Бібліотека ж отримала необхідної нової літератури на понад 20 тис грн.

img_0669.jpg

Київський університет права для підтримки пораненого студента 4 курсу Артема ЦИМБАЛА – воїна ЗСУ організував благодійний аукціон-продаж картин українського художника Леоніда КОВРИГИ, кошти від якого підуть на виготовлення протеза. Рівненський інститут також долучився до аукціону та придбав картину.
На звершення ректор Юрій Бошицький привітав присутніх з прийдешніми різдвяними та новорічними святами й висловив упевненість у беззаперечній перемозі українських воїнів.