Офіційний візит до КУП НАНУ керівництва Фонду «Перспективи розвитку освіти» Польської Республіки

29 Липня, 2010

На запрошення ректора КУП НАН України Юрія Бошицького університет з офіційним візитом відвідала делегація з Польщі у складі Президента фонду «Перспективи розвитку освіти» пана Вальдемара Сивінського та Генерального секретаря Асоціації студентського академічного спорту Польщі пана Бартоломея Корпака.

МЕТА ВІЗИТУ – обговорення питань співпраці між КУП НАНУ та університетами Польщі в галузі освіти і науки, спорту, молодіжного туризму та волонтерства.
Також були обговорені питання щодо участі КУП НАНУ в підготовці до Чемпіонату світу з футболу 2012 та проведенні турніру з молодіжного футболу між університетськими командами України та Польщі у вересні цього року.

ДОСЯГНУТО – в результаті переговорів сторони домовились по активній та плідній співпраці по всіх зазначених питаннях.

Також Ю. Бошицький познайомив поважних гостей з Польської Республіки з перспективами розвитку університету, професорсько-викладацьким складом, роботою приймальної комісії, спортивним комплексом тощо.

ІНФОРМЦЕНТР КУП НАНУ