Онлайн-нарада зі студентським активом

3 Грудня, 2022

onlayn.jpg

3 грудня 2022 року відбулася онлайн-нарада директора Рівненського інституту Київського університету права НАН України Івана Вєтрова зі студентською радою, яку представляють 14 студентів різних курсів закладу.
   Після знайомства обговорили питання взаємодії. Голова Катерина Степанюк члени студради розповіли про науковий, культурно-мистецький, спортивно-оздоровчий, суспільний напрями діяльності та своє бачення студентського життя на перспективу.
   На поточний місяць заплановано участь у круглому столі в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти  насильства»; благодійну акцію допомоги пораненим бійцям ЗСУ з нагоди Дня Збройних сил України та ранкові зустрічі з вихованцями реабілітаційного  центру  до Дня святого Миколая. Зокрема важливим було питання завершення семестру, підсумкового контролю в такий непростий час аварійних відключень електроенергії.
   Директор інституту Іван Вєтров запропонував, насамперед, щоб план роботи студентського парламенту увійшов до загального плану роботи  інституту; періодично проводити зустрічі, на яких обговорювати  питання освітнього процесу, громадського життя та побуту студентів; залученні їх до правової освіти з учнями закладів загальної середньої освіти; після створення нового сайту надати можливість студентам самостійно наповнювати сторінки в інформаційно-освітньому середовищі інституту.