Організатори І Міжнародної українсько-польської науково-практичної конференції взяли участь у пізнавальній краєзнавчій екскурсії

13 Квітня, 2018

Очолив делегацію ректор КУП НАНУ, професор, заслужений юрист України Юрій Бошицький.  Рівненський інститут  на цьому заході представили директор Володимир Якимчук  та доцент кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін Віктор Ткачук. З боку польської сторони до складу делегації увійшли доктор, професор, завідувач кафедри конституційного права та політичних інститутів, колишній декан  факультету права й адміністрування Гданського університету Анжей  Шміт, доктор, професор кафедри конституційного права та політичних інститутів факультету права й адміністрування Гданського університету Анна Ритель-Варзоха, а також  професор відділу конституційного права та політичних інститутів факультету права й адміністрування Гданського університету Агнешка Гайда.

img_3822.jpg

img_3829.jpg

img_3825.jpg

У рамках екскурсійної програми учасники делегації відвідали памʼятні місця Кременеччини, зокрема  літературно-меморіальний музей Юліуша Словацького, який розташований у колишньому  маєтку родини Словацьких. Прикметно, що на облаштування музею уряд Польщі виділив аж 2 мільйони гривень, що дорівнювало на той час річному бюджету міста Кременець.
       Побували екскурсанти і на горі Бона, що є найвищою точкою Волині. Гора названа іменем  неаполітанської принцеси, дружини польського короля Бони Сфорца.
      Важливою частиною екскурсійної програми стала зустріч із мером м. Кременець Олексієм Ковальчуком, під час якої ішлося про поглиблення українсько-польських взаємин, а також організацію спільних науково-мистецьких проектів.
       Екскурсійна програма дозволила глибше пізнати Україну та створити належну платформу для подальшого наукового діалогу.