ОЗНАЙОМЛЕННЯ З ОСВІТНІМ ПРОЦЕСОМ ІНСТИТУТУ

20 Лютого, 2024

13-14 лютого 2024 року, згідно з робочим планом, проректорка з навчально-методичної роботи Київського університету права НАН України Олена Антонова перебувала у Рівненському інституті КУП НАНУ.

Метою візиту було ознайомлення з освітнім процесом закладу; ходом проведення навчальних занять очної форми; оснащенням авдиторій; комп’ютеризованими робочими місцями викладачів для проведення, у тому числі, змішаної форми навчання; побутовими умовами студентів; умовами перебування в укритті під час «повітряної тривоги».

Олена Михайлівна поспілкувалася зі студентами та викладачами стосовно умов освітнього процесу; надала методичну допомогу методистам навчально-методичного відділу; узгодила із завідувачами кафедр номенклатуру справ, наявність робочих програм, силабусів; обговорила наукові напрацювання викладачів кафедр: участь у конференціях, круглих столах, публікації у фахових виданнях, збірниках матеріалів конференцій; відмітила якісний ріст за останній рік викладацького складу інституту.

Роботу закладу відзначила як задовільну.