Переднє слово т.в.о. РіКУП НАН України

Вітаю Вас із перемогою! Ви гідно витримали іспит на мужність, ви вибороли собі стежину у доросле професійне життя!

Мені приємно вітати вас у стінах Рівненського інституту Київського університету права НАН України, який ось уже більш як півстоліття розширює обрії юридичної освіти та підвищує правову культуру на Рівненщині. Поєднавши професійну діяльність із загальними цивілізаційними цінностями, інститут стає своєрідним майданчиком для формування професійних перспектив студентства.

В інституті склалася потужна традиція формування особистісної професійної траєкторії майбутнього юриста, котрий має вирішувати завдання на перетині права та інших сфер діяльності, орієнтуватися на високі корпоративні стандарти. Приміщення Рівненського інституту КУП НАН України органічно вписане у ландшафт рекреаційної зони центру міста, що отримала поетичну назву «Лебединка».

У нас достатньо підстав для реалізації ваших мрій і сподівань. Вірю, що вони будуть оправдані повною мірою. Адже відповідно до Закону України «Про вищу освіту» ми зуміли створити належне освітнє середовище, насичене інтелектуальними імпульсами, що стимулюють освітній процес, сприяють професійній комунікації, спонукають до творчості та відкриттів.

Здобувачі вищої освіти РІ КУП НАНУ навчаються в сучасних мультимедійних аудиторіях, серед яких зала судових засідань, дві конференційні зали, навчально-практичний комплекс «Право». Для кожного з нас нині важливим є той факт, що у стінах інституту ви отримуєте класичну юридичну профільну освіту, що відповідає галузевим стандартам. Щороку в інституті проводяться дві всеукраїнські науково-практичні конференції «Актуальні проблеми правотворення в сучасній Україні», а також «Сучасні проблеми гуманітаристики: світоглядні і правові підходи, комунікативні та педагогічні стратегії». Її учасниками більш як десять років поспіль є представники різних закладів вищої освіти України. Уже традицією стало проведення круглого столу «Концепція державотворення в поезії Тараса Шевченка», приуроченому вшануванню пам’яті Кобзаря. Ці та інші заходи відбуваються за активної участі студентського парламенту інституту. До заходів РІ КУП НАН України постійно долучаються представники органів МВС та юстиції, зокрема, налагоджена співпраця з Рівненським НДЕКЦ МВС України, Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області та його територіальними структурними управліннями.

Така співпраця спонукає у майбутньому з-поміж безлічі пропозицій щодо працевлаштування зробити успішний професійний вибір. Ви можете реалізувати себе у державних і правоохоронних органах, органах виконавчої влади, суду, прокуратури, нотаріату, адвокатури, державної митної та податкової служби, консалтингової діяльності, охорони прав споживача, авторських прав, ринку інформаційних ресурсів, а також у Міністерстві юстиції, Верховному та Антикорупційному судах України.

Про насичені подіями студентські будні інформує усіх, хто постукає до нас, інститутський сайт. Тут ви отримаєте відповідь на питання, які вас особливо хвилюють, тут зустрінетесь з нашими випускниками, які здобули успіх у сфері міжнародного права, а також утвердили свій професіоналізм на вищих ланках державної діяльності.

Не зволікайте! Приходьте! Хай кожен день приносить радість і наближає до здійснення найзаповітніших мрій!