Першокурсники РІ КУП НАНУ відвідали Рівненську обласну державну наукову бібліотеку

18 Вересня, 2013

17 вересня 2013 року першокурсники РІ КУП НАНУ відвідали Рівненську обласну  державну наукову бібліотеку. Для них головний бібліотекар відділу абонементу Слимак Н.І. провела екскурсію структурними підрозділами, розповіла про їх форми та методи роботи, наголосила на новітніх технологіях, що застосовуються в роботі сучасних пунктів бібліотечного обслуговування.

Надзвичайно приємно було вкотре почути про високий рівень інтелектуального та естетичного розвитку наших студентів. Завідувачка читального залу Войтович Н.В. відзначила надзвичайно активну участь і викладачів РІ КУП НАНУ в проведенні масових заходів бібліотеки та он – лайн семінарах для працівників органів виконавчої влади, що регулярно відбуваються в стінах РОДБ.

За неповних три тижні навчання студенти звикли до оточуючих їх картин в холі інституту, тому не дивним стало їх зацікавлення однією з мистецьких виставок в обласній бібліотеці. Беручи до уваги велику кількість зініційованих та підписаних ректором КУП НАНУ професором Бошицьким Ю.Л. угод про співпрацю з вищими навчальними закладами інших країн, на думку завідувачки бібліотеки РІ КУП НАНУ Сіончук О.П., корисним для студентів стане відвідування мовних тренігнів, які проводяться в залі іноземної літератури волонтерами зі США та Європи.

Наостанок бібліотекарі найбільшої в області книгозбірні запевнили студентів – першокурсників в  своєчасному виконанні будь – яких інформаційних запитів та індивідуальному підході до кожного  читача.