ПЕРШОКУРСНИКИ РІ КУП НАНУ ЗНАЙОМЛЯТЬСЯ З БІБЛІОТЕКОЮ ІНСТИТУТУ

14 Вересня, 2023

Лекція, спрямована на впровадження бібліотечно-бібліографічних знань серед студентів-першокурсників, проводиться щорічно, в перших числах вересня. Безперечно, бібліотека є невід’ємною частиною навчальної, наукової, інформаційної, виховної, культурно-просвітницької діяльності інституту, то ж саме про це вела розмову зі студентами завідувач бібліотеки О.П. Сіончук, яка  ознайомила слухачів з структурою бібліотеки, основними принципами її роботи, функціями, довідково- бібліографічним апаратом та ін.

1.1.jpg

1.2.jpg

Студенти також були поінформовані про інші книгозбірні міста, з якими бібліотека вузу тісно співпрацює, а наприкінці першокурсники отримали комплекти підручників.
Такі лекції для першокурсників мають неабияке значення для підвищення інформаційної культури та поглиблення навичок самостійної роботи студента.