ПІДПИСАНО МЕМОРАНДУМ МІЖ КИЇВСЬКИМ УНІВЕРСИТЕТОМ ПРАВА НАН УКРАЇНИ ТА ДУБЕНСЬКОЮ МІСЬКОЮ РАДОЮ

27 Травня, 2023

26 травня 2023 року відбулося підписання меморандуму про співпрацю Київського університету права НАН України та Дубенської міської ради Рівненської області.

m1.jpg

m2.jpg
m3.jpg

Основою цього акту стала співпраця та партнерство у сфері розвитку освіти та інформаційної діяльності, культури, мистецтва та правопросвітницької роботи – про що домовилися під час підписання меморандуму з однієї сторони – ректор Київського університету права НАН України професор Юрій Бошицький та директор Рівненського інституту КУП НАН України Іван Вєтров, з другої сторони – голова Дубенської міської ради Василь Антонюк та секретар Віктор Недашковський.

m4.jpg

m5.jpg

m7.jpg

Підписання меморандуму – це ще один крок до ствердження престижу правової освіти на Рівненщині та безумовного авторитету Київського університету права, який понад чверть століття поспіль  готує  висококваліфікованих фахівців у сфері юриспруденції.
   На завершення зустрічі обмінялися університетськими та дубенськими сувенірами.
  Від Навчального центру «Гранд», з яким співпрацює університет, передали для потреб ЗСУ комп‘ютер, адже зустріч відбувалася напередодні волонтерської поїздки дубенського голови на Схід.