Національна академія наук України Рівненський Інститут КУП

Підписано Меморандум про співпрацю між КУП НАН України та Козятинським міжрегіональним вищим професійним училищем залізничного транспорту

30 Травня, 2024

30 травня 2024 року в рамках робочого візиту на Вінниччину, ректор Київського університету права НАНУ Юрій Бошицький відвідав державний професійно-технічний навчальний заклад «Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту» де відбулася зустріч з директором Андрієм Стецюком, викладачами та багаточисельною аудиторією студентів.

Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту – один із найстаріших навчальних закладів міста Козятин – однокласне міністерське залізничне училище було відкрито у 1878р. Сьогодні функціонує, як Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту. Сьогодні училище навчає більше ніж 30 професій більше 600 студентів.

В ході зустрічі, на якій був присутній Юрій Ковальчук – керівник Вінницького науково-консультативного центру, були обговорені питання співпраці, основні з яких – сприяння в реалізації окремих освітніх, інформаційних, культурних, мистецьких, спортивних та інших проектів, популяризація університетських освітніх послуг, та сприяння проведенню майстер-класів, наукових семінарів, а також «Днів відкритих дверей».

З метою здійснення конструктивного співробітництва було підписано Меморандум про співпрацю між Київським університетом права НАН України та Козятинським МВПУЗТ, основними напрямками якого є: проведення спільних заходів, конференцій, «круглих столів» тощо з метою популяризації юридичної освіти; створення й забезпечення подальшої реалізації спільних освітніх і наукових програм та проектів у галузі педагогіки, права тощо; сприяння розвитку нових форм роботи з обдарованою учнівською молоддю, зокрема в написанні науково-дослідних робіт; організація та проведення профорієнтаційних заходів на базі МВПУЗТ, постійне інформування учнів про особливості вступної кампанії.

Прес-Центр КУП НАНУ