Підписано угоду про співпрацю між КУП НАНУ та Вищою Школою Суспільно-Природничих Наук ім. Вінцента Поля, м.Люблін

23 Жовтня, 2010

Для створення довготривалих відносин та взаємовигідної співпраці, між Київським університетом права Національної академії наук України та Вищою Школою Суспільно-Природничих Наук ім. Вінцента Поля, м.Люблін, а також з метою сприяння взаєморозуміння між дружніми країнами – Польщею та Україною, підписано меморандум про співпрацю.

Головними цілями підписання цього документу між навчальними закладами є:

• забезпечення обміну інформацією в області науково-дослідної, освітньої, методичної і культурної діяльності в рамках навчально-наукового процесу, а також в області обміну інформацією та проведення постійного обговорення проблемних питань, які виникають у галузі освіти;

• обмін досвідом у напрямку навчання студентів, а також обмін навчальними програмами та досвідом у використанні сучасних методик викладання;

• поширення інформації, результатів наукових досліджень, освіти та досвіду, а також обмін темами, що становлять спільний інтерес, шляхом публікації статей у фахових виданнях.

Також ректор КУП НАН України, професор Ю.Бошицький запропонував ректору Вищої Школи Суспільно-Природничих Наук ім.Вінцента Поля, професору Вітольду Клачевському, розглянути у майбутньому можливість розробки короткострокових турів обміну для викладачів і студентів для отримання міжнародного досвіду.